Zeydali Otel;
Ada kültürünü ve tarihini iç mimarisiyle size yaşatacak; şimdiyi geçmiş ve gelecekle buluşturan, ambiyansıyla size adalı olduğunuzu hissettirebilecek, bir butik oteldir. Adlarını gizemli mitolojik öykülerin kahramanlarından alan, odalarının içinde bu mitolojik öykülerin ipuçlarını barındıran bir dekorasyona sahiptir. Özel ve farklı ışıklandırmalar, farklı manzaralara açılan balkonlarla sizi kendi tarihiyle buluştururken; günümüz teknolojisinden de ödün vermeden sizi  konforuyla sarmaktadır. Detayların ustaca düşünüldüğü odalarda mini bar, misafir kasası, televizyon, modern dizaynlı duş, uyku kalitenizi arttıracak ergonomik yataklar bulunmaktadır. Mutfağıyla sizi Ege’nin denizi ve toprağıyla, sunduğu tüm nimetlerle tanıştıracaktır. Deniz mahsullerinden vejetaryen mutfağına ulaşan bir çeşitlilikle damak zevkinizi şımartacaktır. Soğuk sulardan sıcak dostluklara uzanan, dört mevsim misafir olmak isteyeceğiniz bir düş ortamı sunmaktadır. Taş binaların doğallığı, ada yaşamının sıcaklığı ile sizi saracak otelimiz, Türkiye’nin En İyi Küçük Oteli ödülünün de sahibidir.

Gökçeada (İmroz) Türkiye’nin en batısında yer alan en büyük adasıdır. Adadaki yerleşim 5000 yıl öncesine dayanır ve Antik dönemden aldığı tarihi zenginlikle bugünlere ulaşır. Otelimiz tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü Gökçeada’nın Zeytinliköy’de bulunmaktadır.  Nüfusu 300 milyonu aşan Ortodoks Hıristiyanlarının ruhani lideri I.Bartholomeus’un doğduğu yer olması sebebiyle de adaya gelenlerin mutlak ziyaret ettiği bir köydür.

Köy kahveleri, Rum meyhaneleri, tarihi yapıları ve dar taş sokaklarıyla koruma altına alınmış Zeytinliköy’ü kültürel ve tarihi dokusuyla yansıtmayı amaçlayan Zeydali Hotel, aslına uygun olarak yeniden inşa edilmiş üç taş Rum evinden oluşmaktadır.

Sokağından sofrasına kökleri tarih öncesine dayanan bu kültürü koruma ve yaşatma bilinciyle oluşturduğumuz Zeydali Hotel misafirlerine sunduğu hizmet kalitesi; organik ve ekolojik ürünlerden oluşan servisi ile müşteri memnuniyetini amaçlayan bir butik hoteldir.

Standart Odalarımız

Syka

Bir ada nasıl bu kadar huzurlu olabilir sorusunun cevabını size ancak Gökçeada verebilir. Sizi tertemiz hava karşılayacak.

20 metrekare olan odamızda çift kişilik yatak bulunmaktadır. 2 kişinin konaklaması için uygundur.

Dionysos

Muhteşem berrak denizi, yumuşak esintileri, eşsiz koyları ve tarihi dokusuyla Gökçeada’dan ve büyüleyen Zeytinliköy’den dönmeniz zor olacak.

20 metrekare olan odamız tarihi sokak manzaralıdır. Odamız 2 kişinin konaklaması için uygundur. 

Ambrosia

Tatil için Zeytinliköy’de bulunan otelimize karar verirseniz unutulmayacak anılar listenizin en başında yer alacağımızı biliyoruz.

15 metrekare olan odamız iki kişinin konaklaması için uygundur. Tarihi sokak manzaralıdır.

Selene

Tarihi, nostaljiyi,  yaşanmışlığın izlerini ve keşfetmeyi seviyorsanız Zeytinliköy’de olmak sizi fazlasıyla mutlu edecektir.

20 metrekare olan odamızda çift kişilik yatak bulunmaktadır. 2 kişinin konaklaması için uygundur.

İris

Gökçeada için temiz havası ve mimarisi ile dünyanın en güzel yerlerinden biri desek abartmış olmayız. Doya doya gezin ve ruhunuzu dinleyin.

20 metrekare olan odamızda çift kişilik yatak bulunmaktadır. 2 kişinin konaklayabileceği odamız, tarihi sokak manzaralıdır.

Arista

Burada yapmanız gereken ilk şey tüm sokakları adım adım dolaşmak. Her bina, her sokak sizi farklı sürprizlerle karşılıyor.

15 metrekare olan odamız iki kişinin konaklaması için uygundur.

Evohe

Zeytinliköy’de hayranlık uyandıran bir duyguyla gezdiğinizi farkedeceksiniz;  daha çok  gezip, daha çok keşfedeceksiniz. 

20 metrekare olan odamızda çift kişilik yatak bulunmaktadır. 2 kişinin konaklayabileceği odamız,  tarihi sokak manzaralıdır.

Cupido

Eğer Gökçeada’ya ve Zeytinliköy’e bir kez ayak bastıysanız hayatın şanslı insanlarındansınız. Zeytin ve kekik kokularıyla karşılarız sizi.

20 metrekare olan odamızda çift kişilik yatak bulunmaktadır. 2 kişinin konaklayabileceği odamız, tarihi sokak manzaralıdır.

Lete

Gökçeada’da her sabah güneş, geçmişe tanıklık eden bilge ağaçların arasından bir başka doğuyor. Bir de yanınızda sevgiliniz varsa daha ne olsun.

20 metrekare olan odamızda, çift kişilik yatak bulunmaktadır.Odamızda 2 kişi konaklayabilir. Tarihi sokak manzarası bulunmaktadır.

Ceres

Şehir hayatında canınızı sıkan şeylerden uzaklaşmaya hazır olun. Gökçeada’da Zeytinliköy’de trafik, stres, gürültü olmayacak.

20 metrekare olan odamızda, çift kişilik yatak bulunmaktadır. Odamızda 2 kişi konaklayabilir. Odamız  tarihi sokak, Kaleköy ve deniz görmektedir.

Minerve

Berrak, turkuaz sular, nefis koylar, daha neler neler. Huzur ver bana tatil diyorsanız doğru adrestesiniz. Romantik sahiller de adanın ekstra güzelliklerinden

20 metrekare olan odamızda, çift kişilik yatak bulunmaktadır. Odamızda 2 kişi konaklayabilir. Odamız  tarihi sokak, Kaleköy ve deniz görmektedir.

Aphrodite

Rutinden kopmak, tarihi ve doğal güzelliklerin içinde bir tatil istiyorsanız seçiminiz Gökçeada olmalı. Geceleri duyabileceğiniz ses rüzgâr ve denizin sesi.

20 metrekare olan odamızda, çift kişilik yatak bulunmaktadır. Odamızda 2 kişi konaklayabilir. Odamız  tarihi sokak, Kaleköy ve deniz görmektedir.

Superior Odalarımız

Staphyle

Bazı tatil beldeleri size sadece güneş, deniz, kum vaadeder. Bazıları tarihin asil izlerini, bazıları lezzet duraklarını, bazıları ise sakinliği.

25 metrekare olan odamıza ait dış mekânda özel oturma alanı bulunmaktadır. Odamızda 2 yetişkin + 1 çocuk veya 3 yetişkin konaklayabilir.

Pomona

Bu topraklarda harika bir tatil için düşlediğiniz her şey mevcut. 

25 metrekare olan odamıza ait dış mekânda özel oturma alanı bulunmaktadır. Odamızda 2 yetişkin + 1 çocuk veya 3 yetişkin konaklayabilir.

Egeus

Adayı keşfetmeye Zeytinliköy’den başlamalısınız. Mistik dükkânlardan ada hatıraları almayı unutmayın. 

25 metrekare olan  odamızda, 2 yetişkin ve 1 çocuk veya 3 yetişkin konaklayabilir.

Arora

Yeşille mavinin buluştuğu noktada, zeytin bahçeleri, büyüleyici sakinliği, göz kamaştıran manzaraları ile doğa tutkunları için adeta bir sanat eseri.

25 metrekare olan  odamızda, 2 yetişkin ve 1 çocuk veya 3 yetişkin konaklayabilir.

Zeytinliköy No: 168. Gökçeada/Çanakkale.
Rezervasyon ve Bilgi için;
0 (537) 205 93 17
0 (286) 887 37 07
0 (286) 887 36 76

Hemen arayın