Kapıların Ardındaki Tarih

Ege'nin en büyüleyici köyünün tadını çıkarırken, her biri ayrı bir hikayeye sahip odalarda konaklayın..

Ege Rüyası

Daracık sokakları tarihi dokusu ve benzersiz havasıyla doğal hayatın içine yapacağınız bu ziyaret uzun süre aklınızdan çıkmayacak.

Tarihi Sokaklara açılan Konforlu Odalar

Odalarının içinde mitolojik öykülerin ipuçlarını barındıran dekorasyon..

Zeydali Otel

Zeytinliköy’de iki eski Rum evinin otele dönüştürülmesi ile hizmete açılan Zeydali Otel, geleneksel tasarımı, modern hizmeti, lezzetli kahvaltı menüsü ve eşsiz doğal konumu ile Gökçeada’da huzurlu bir tatil seçeneği sunuyor..

Antik mimariyi teknolojiyle buluşturan otelin birbirinden konforlu 16 odası bulunuyor. Doğal manzara ve tarihi sokaklara açılan balkonlu odaların yanı sıra; ahşap oturma alanlarının yer aldığı verandalara sahip odalar da bulunuyor. Sabahları ev yapımı reçeller ve köy peynirleri ile kahvaltının keyfini çıkarabileceğiniz otelde, birbirinden güzel kokteylleri ve kahveleri yudumlayabilirsiniz.

Zeytinliköy’de dibek kahvesinin havan sesleri 1900’lü yıllardan beri devam ediyor. Bir dibek kahvesi içerken muhteşem tatlıların tadına bakmak çok uzak değil.

Standart Odalarımız

Syka

Bir ada nasıl bu kadar huzurlu olabilir sorusunun cevabını size ancak Gökçeada verebilir. Sizi tertemiz hava karşılayacak.

20 metrekare olan odamızda çift kişilik yatak bulunmaktadır. 2 kişinin konaklaması için uygundur.

Dionysos

Muhteşem berrak denizi, yumuşak esintileri, eşsiz koyları ve tarihi dokusuyla Gökçeada’dan ve büyüleyen Zeytinliköy’den dönmeniz zor olacak.

20 metrekare olan odamız tarihi sokak manzaralıdır. Odamız 2 kişinin konaklaması için uygundur. 

Ambrosia

Tatil için Zeytinliköy’de bulunan otelimize karar verirseniz unutulmayacak anılar listenizin en başında yer alacağımızı biliyoruz.

15 metrekare olan odamız tek kişinin konaklaması için uygundur. Tarihi sokak manzaralıdır.

Selene

Tarihi, nostaljiyi,  yaşanmışlığın izlerini ve keşfetmeyi seviyorsanız Zeytinliköy’de olmak sizi fazlasıyla mutlu edecektir.

20 metrekare olan odamızda çift kişilik yatak bulunmaktadır. 2 kişinin konaklaması için uygundur.

İris

Gökçeada için temiz havası ve mimarisi ile dünyanın en güzel yerlerinden biri desek abartmış olmayız. Doya doya gezin ve ruhunuzu dinleyin.

20 metrekare olan odamızda çift kişilik yatak bulunmaktadır. 2 kişinin konaklayabileceği odamız, tarihi sokak manzaralıdır.

Arista

Burada yapmanız gereken ilk şey tüm sokakları adım adım dolaşmak. Her bina, her sokak sizi farklı sürprizlerle karşılıyor.

15 metrekare olan odamız tek kişinin konaklaması için uygundur.

Evohe

Zeytinliköy’de hayranlık uyandıran bir duyguyla gezdiğinizi farkedeceksiniz;  daha çok  gezip, daha çok keşfedeceksiniz. 

20 metrekare olan odamızda çift kişilik yatak bulunmaktadır. 2 kişinin konaklayabileceği odamız,  tarihi sokak manzaralıdır.

Cupido

Eğer Gökçeada’ya ve Zeytinliköy’e bir kez ayak bastıysanız hayatın şanslı insanlarındansınız. Zeytin ve kekik kokularıyla karşılarız sizi.

20 metrekare olan odamızda çift kişilik yatak bulunmaktadır. 2 kişinin konaklayabileceği odamız, tarihi sokak manzaralıdır.

Lete

Gökçeada’da her sabah güneş, geçmişe tanıklık eden bilge ağaçların arasından bir başka doğuyor. Bir de yanınızda sevgiliniz varsa daha ne olsun.

20 metrekare olan odamızda, çift kişilik yatak bulunmaktadır.Odamızda 2 kişi konaklayabilir. Tarihi sokak manzarası bulunmaktadır.

Ceres

Şehir hayatında canınızı sıkan şeylerden uzaklaşmaya hazır olun. Gökçeada’da Zeytinliköy’de trafik, stres, gürültü olmayacak.

20 metrekare olan odamızda, çift kişilik yatak bulunmaktadır. Odamızda 2 kişi konaklayabilir. Odamız  tarihi sokak, Kaleköy ve deniz görmektedir.

Minerve

Berrak, turkuaz sular, nefis koylar, daha neler neler. Huzur ver bana tatil diyorsanız doğru adrestesiniz. Romantik sahiller de adanın ekstra güzelliklerinden

20 metrekare olan odamızda, çift kişilik yatak bulunmaktadır. Odamızda 2 kişi konaklayabilir. Odamız  tarihi sokak, Kaleköy ve deniz görmektedir.

Aphrodite

Rutinden kopmak, tarihi ve doğal güzelliklerin içinde bir tatil istiyorsanız seçiminiz Gökçeada olmalı. Geceleri duyabileceğiniz ses rüzgâr ve denizin sesi.

20 metrekare olan odamızda, çift kişilik yatak bulunmaktadır. Odamızda 2 kişi konaklayabilir. Odamız  tarihi sokak, Kaleköy ve deniz görmektedir.

Superior Odalarımız

Staphyle

Bazı tatil beldeleri size sadece güneş, deniz, kum vaadeder. Bazıları tarihin asil izlerini, bazıları lezzet duraklarını, bazıları ise sakinliği.

25 metrekare olan odamıza ait dış mekânda özel oturma alanı bulunmaktadır. Odamızda 2 yetişkin + 1 çocuk veya 3 yetişkin konaklayabilir.

Pomona

Bu topraklarda harika bir tatil için düşlediğiniz her şey mevcut. 

25 metrekare olan odamıza ait dış mekânda özel oturma alanı bulunmaktadır. Odamızda 2 yetişkin + 1 çocuk veya 3 yetişkin konaklayabilir.

Egeus

Adayı keşfetmeye Zeytinliköy’den başlamalısınız. Mistik dükkânlardan ada hatıraları almayı unutmayın. 

25 metrekare olan  odamızda, 2 yetişkin ve 1 çocuk veya 3 yetişkin konaklayabilir.

Arora

Yeşille mavinin buluştuğu noktada, zeytin bahçeleri, büyüleyici sakinliği, göz kamaştıran manzaraları ile doğa tutkunları için adeta bir sanat eseri.

25 metrekare olan  odamızda, 2 yetişkin ve 1 çocuk veya 3 yetişkin konaklayabilir.

Call Now ButtonHemen arayın